97% попуст на оnline курс за Bookkeeper Training and MS Excel Course од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 930 ден. (15 €)

Цена

930 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

97%

Заштеда

29326 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за Bookkeeper Training and MS Excel Course

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 31.07.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот за обука на книговодители е за оние кои се нови и сакаат да стекнат целосно разбирање за принципите на книговодство и улогата на книговодител.

Овој сертификат за обука ги опфаќа основните елементи за управување со финансиски трансакции, како што е книгата за набавка, поставување на номинални сметки, внесување фактури и отворање на салда. Исто така вклучува практична обука за тоа како да користите софтвер за сметководство QuickBooks. Нема услови за влез за овој курс.

Зголемете ја вашата ефикасност во управувањето со податоците и совладување на секојдневните канцелариски задачи со сертификација на Microsoft Excel 2016. Овој курс ги опфаќа сите основи, од навигација во интерфејсот, до модифицирање на работните листови. Нашите единици за обука предводени од инструктори се погодни за почетници и оние кои сакаат да ги подобрат своите основни знаења за оваа водечка програма Office 365.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.