94% попуст на online курс за Building your own computer + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

94%

Заштеда

6944 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Онлајн курс за Building your own computer + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2020 до 19.08.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Building your own computer
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Во нашата модерна дигитална ера, nerd културата се смета за кул, а технологиите се пофалени и многу барани за нивното знаење и стручност. Сите ние користиме компјутери на некој начин или форма, па зошто да не се запознате подобро со вашиот компјутер? Во овој курс, ќе ги отстраните слоевите и ќе ви покажеме што стои зад сцената на вашата машина.

Без разлика дали веќе знаете за компјутер или започнувате од нула, овој курс ќе ви овозможи да ги опремите вашите вештини и знаења за подобро да комуницирате и да го користите вашиот личен компјутер. Откако ќе знаете како тие работат, лесно е да го сфатите остатокот!

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.