97% попуст на оnline курс за Car Maintenance од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 806 ден. (13 €)

Цена

806 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

97%

Заштеда

29450 ден.

Преостанато време

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за Car Maintenance

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 30.11.2021
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот за одржување на автомобилот е дизајниран да ви обезбеди сè што ви треба за да станете експерт со вашиот автомобил и да ви помогне да заштедите пари со тоа што ќе ја направите секоја поправка што може да се постигне дома.

Овој курс е најдобрата програма за обука за одржување автомобили што ве учи на најважните услуги за одржување на автомобилите што треба да знаете дали сте тинејџерски возач, првпат или искусен возач. Исто така, ќе разберете зошто е неопходно редовно да се проверува на вашиот автомобил, вклучувајќи ги и основните делови на дијаграмот за автомобили, што прават и како изгледаат.

Со завршување на овој курс, ќе бидете доволно квалификувани за да барате работни места за одржување на автомобилите, да започнете да ја преземате контролата врз вашиот автомобил.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.