Нови знаења! 90% попуст на online курс за руски јазик + сертификат + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

Вредност

6000 ден.

Попуст

90%

Заштеда

5380 ден.

Преостанато време

 • Обелија блок 110

  Одведи ме таму

  clients@onlexpa.com

Добивате

 • Оnline курс за руски јазик 
 • Сертификат 
 • Гратис IQ Test

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2019 до 03.06.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Одберете оnline курс за руски јазик
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Рускиот јазик се говори од над 260 000 000 луѓе низ светот и неговата полуларност за изучување се повеќе се зголемува.

Овој курс нуди интересен и иновативен начин да започнете со изучување на јазикот. Ќе се здобиете со овоновно познавање кое ќе ви помогне во комуникацијата. По завршувањето на курсот, ќе можете да го преземете сертификатот од вашиот профил. За овој курс имате неограничен пристап до системот и материјалите за учење. Во првите денови од активацијата, првата лекција ќе биде отворена и секоја наредна недела во текот на вкупно 8 недели ќе се објавува нова лекција за изучување на курсот.

Курсот се состои од:

 • Текстуален материјал
 • Аудио материјал
 • Тестови
 • Вежби на крајот на секоја лекција
 • Можност да поставувате прашања за материјалите преку емаил
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.