96% попуст на оnline курс за Diet and Nutrition Advanced Diploma од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 1116 ден. (18 €)

Цена

1116 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

96%

Заштеда

29140 ден.

Купени: 1

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за Diet and Nutrition Advanced Diploma

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 24.01.2022
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сакате да станете диететичар? Дали ги јадете сите погрешни видови храна и имате очајна потреба од ефикасен план за исхрана?

Кажете збогум на нездрави навики во исхраната и кажете здраво на здравите навики со диета и исхрана Напредна диплома.

Овој курс по нутриционисти ќе ве обучи да ги зајакнете вашите енергетски нивоа и да изгубите тврдоглава маст. Оваа сертификација на нутриционистите ги воведува клучните компоненти потребни за усвојување на здрава, урамнотежена исхрана. Ќе ги истражите ефектите од лошите навики во исхраната на телото и како телото складира маснотии и ја претвора храната во енергија.

Исто така, ќе бидете запознаени со разни суперхрани за зајакнување на метаболизмот и ќе научите како минералите, витамини и макронутриенти играат клучна улога во детоксикацијата на организмот.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.