93% попуст на online курс за Profitable Ecommerce management од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7€)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Оnline курс за Profitable Ecommerce management 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2020 до 19.08.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Profitable Ecommerce management 
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Дали си среќен на работа? Во Америка, 85% од луѓето велат дека не ја сакаат својата работа. 32% од луѓето во Велика Британија размислуваат за промена на работни места. Што ако можете да изградите своја деловна активност преку Интернет, во слободното време?

Во овој курс, ќе научите сè што треба да знаете за продажба на Интернет. Избегајте од канцеларијата и изградете своја компанија! Започнете нова кариера или дополнете ги вашите приходи со продажба на производи преку Интернет. Со фокус на Amazon, Etsy и eBay - најголемите три - ние ве опфативме! Од одлучувањето што да продадеме и која платформа да ја искористиме до снимање на најдобри фотографии и пишување креативни описи на производи, ние одиме над сè што треба да знаете за поставување продавница и продажба на производи преку Интернет.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.
Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.