91% попуст на online курс за Electric Guitar Fast Track + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 558 ден. (9 €)

img

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс за Electric Guitar Fast Track + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 05.04.2020
  • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Electric Guitar Fast Track
  • Курсот се изведува online 
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Дали барате брз и забавен начин да научите да свирите гитара? Дали сакате да се справите со гитара како професионалец? Девет од десет студенти по гитара се откажаа во текот на првата година, според Фендер. Многумина се фрустрираат затоа што не чувствуваат дека напредуваат доволно. Други ја губат мотивацијата затоа што неделните лекции за електрична гитара се премногу долги и исцрпени. Можете да видите зошто толку многу луѓе го губат срцето ако научат како да свират електрична гитара се чувствуваат позасипливи од ролни. Слушавме фрустрирани плеери со електрична гитара и совладувавме брз и лесен начин за да ви овозможи да се за inубите во свирењето гитара. Нашиот видео-курс за електрична гитара за брза песна е чекор-по-чекор суперполнет метод за да научите брзо да свирите електрична гитара. Започнете сега и видете колку далеку ќе дојдете за многу кратко време.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.