98% попуст на online курс Diploma in English + сертификат од Live Online Academy во вредност од 21 824 ден. (352 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Вредност

21824 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21452 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

English for beginners online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A session
 • 5 тестови
 • Пристап до снимени материјали

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2019 до 28.11.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Англискиот брзо стана најчесто говорениот јазик во светот и поради тоа постојано се развива. Не само што над 50% од содржината на интернет e на англиски јазик, туку е скоро неопходно луѓето да зборуваат англиски ако се професионални во нашиот глобализиран и мултикултурен бизнис свет. Целта на овој курс е да ви помогне да се чувствувате удибно и да управувате самоуверено во средина на англиски јазик, со сите делови од јазикот: граматика, изговор и корисни фрази кои би можеле да ви требаат во секојдневната комуникација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.