93% попуст на 50 часовен онлајн курс Fashion & Lifestyle Blogger + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

50 часовен онлајн курс Fashion & Lifestyle Blogger + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2022 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на online курсот Fashion & Lifestyle Blogger
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Gone are the days where only the fashion insiders and those with the most enviable lifestyles formed the blogging elite. Blogging is huge. What’s more, the blogging community is now inclusive - there’s room for everyone.

If you’ve always wanted to start a fashion or lifestyle blog, dream of a career in the field, or simply want to share your style and life, starting a blog is much easier than you think. Creating, building, and maintaining a successful fashion or lifestyle blog isn’t unattainable, it’s a craft.

If it’s lack of knowledge, professionalism, or fear that’s held you back, by taking this course, you’ll learn how to blog on a professional level from the start. Some blogs start out as a hobby, learning how the professionals do it as they go - and that’s okay. But if you want to get a firm understanding of the fashion & lifestyle blogging fields before you start, we’ll take you through it.

During this course, you’ll learn everything from the planning, preparation, and behind the scenes action that’s required in blogging to the nitty gritty more technical, creative and design lead parts. From creative hacks to networking skills, you’ll learn all that it takes to become a fashion or lifestyle blogger. If you’re excited to get started, why not sign up to our online course today and see what part you can play within the fashion and lifestyle blogging community!

Requirements

International Open Academy courses are designed for anyone with an interest in learning. No formal qualifications are required to study with us. Our courses are suitable if you want to learn new skills, start a new career, or if you’re already working in a particular industry and wish to upgrade your talents and enhance your resume.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.