96% попуст на оnline курс: Fashion and Lifestyle Blogger + Е-сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 821 ден. (287 €) по цена од 716 ден. (12 €)

Цена

716 ден.

Вредност

17821 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17105 ден.

Преостанато време

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online курс: Fashion and Lifestyle Blogger + E-сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Дали ги следите модните трендови? Или уште подобро - дали самите ги измислувате? Дали вашите пријатели секогаш бараат совет за стил? Тогаш можеби ќе сакате да размислите за кариера во блогирање во мода и начин на живот. Без разлика дали сакате да бидете следниот голем инфлуенсер или сакате да се забавувате креирајќи се со свој блог, курсот Блогер за мода и начин на живот е совршен за вас.

На овој курс најпродавани, ќе го истражувате секојдневниот живот на моден блогер, со чекор-по-чекор водич за тоа како да поставите свој блог за стил. Willе ве обучиме како да ја пронајдете својата лажат, да ја изберете вашата платформа, да се поврзете со вашата публика на социјалните мрежи и да ја зголемите вашата професионална мрежа. Исто така, ќе научите како да работите со модни брендови, да фотографирате професионално и многу повеќе.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.