93% попуст на online курс за Furniture Restoration + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Online курс Furniture Restoration + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.03.2020 до 18.07.2023
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Furniture Restoration
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

Опис

Научете ги техниките да го претворите "ѓубрето" во вредно богатство, со средување на стариот мебел за вашиот дом. Дали имате стар мебел кој развива пукнатини или дамки со текот на годините и воедно ја изгуби својата оригинална привлечност? Можеби не знаете што да направите со старите семејни парчиња наследство кои собираат прашина.

Ако отсекогаш сте се прашувале како да го претворите „ѓубрето“ во вредно „богатство“, овој курс е за вас! Во овој курс за реставрација на мебел, ќе ги научите основните принципи и техники за средување на повеќе типови материјали и создавање на декорации за кои можете да се гордеете. Ќе научите што ги прави антиквитетите уникатни за нивните временски периоди и како да го чувате интегритетот на историските парчиња мебел додека ги подобрувате на начин што одговара на вашата естетика.

Во текот на овие модули на курсот за реставрација на мебел, брзо ќе се запознаете со развивање на талентот за гледање на нешто старо и повторно да го направите и да се  чувствува како ново. Без разлика дали е со дрво, ткаенина, метал или други материјали, ќе ви бидат обезбедени упатства и чекор-по-чекор постапки за создавање прекрасни парчиња за вашиот дом.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.