98% попуст на оnline курс за Gym Instructor Training од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 620 ден. (10 €)

Цена

620 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

98%

Заштеда

29636 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за Gym Instructor Training

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2020 до 31.07.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сте фитнес ентузијаст кој сака да им помогне на другите да ги постигнат своите цели за слабеење?

Дали сакате да ги знаете тајните за изградба на мускули и согорување на маснотии?

Со курсот за обука на инструктори за фитнес, ќе ги развивате вештините и квалитетите на фитнес инструктор за кратко време. Започнете со фитнес патувањето и запишете се денес!

Оваа програма за интензивно тренирање детално ја испитува улогата на фитнес тренер, опфаќајќи клучни теми како што се здравје и исхрана, техники за вежбање и мускулен систем. Ќе научите како секој метаболизам согорува калории, зошто макронутриенти се од суштинско значење за раст на мускулите и како да креирате план за здрава исхрана на која можете да се придржувате.

Исто така, ќе ве упатиме чекор-по-чекор преку обука на сила и кардио тренингот, за да ви помогнеме да ја прилагодите постојната рутина на тренингот.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.