92% попуст на online курс за Holistic Therapy + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 496 ден. (8 €)

img

Цена

496 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

92%

Заштеда

5642 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за Holistic Therapy + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2020 до 25.04.2020
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Postnatal Diet & Exercise
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Заинтересирани за холистички терапии? Отворете ја вратата на различни третмани за умот, телото и душата

Дали сакате да знаете повеќе за холистички и алтернативни терапии? Дали барате кариера во помагањето на луѓето во целост со холистички третмани? Дали сте обучени за една или повеќе холистички практики и размислување за продолжување на вашата кариера?

Некогаш сте се запрашале што е Hopi Ear Candling is? Како може ароматерапијата да ви помогне? Прекрасниот свет на алтернативни терапии ќе ви биде отворен во овој курс за холистичка терапија. Ќе ви покаже како да ги користите вашите уникатни таленти за да ги пронајдете вистинските терапии што ќе одговараат на вас и другите.

Овој курс вклучува корисни информации и насоки за холистички терапии, исто така ве води во поставување на свој холистички бизнис. Ќе добиете непроценлив совет од професионалци кои успешно започнале и развиле сопствени холистички практики.

Повеќе информации за курсот можете да погледнете ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.