92% попуст на online курс за Boosting your productivity with AI од International Open Academy во вредност од 6758 ден. (109 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6758 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6200 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  em[email protected]

Добивате

Оnline курс за Boosting your productivity with AI

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.06.2023 до 30.11.2023
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Boosting your productivity with AI
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Do you want to learn how to use artificial intelligence (AI) to manage your time better? Do you want to discover the best AI tools that can help you plan your day, schedule your meetings, track your progress, and achieve your goals? Do you want to improve your productivity and well-being using AI insights and feedback? If you answered yes to any of these questions, then this course is for you!

In this course, you will:

 • Learn everything you need to know about using AI for time management
 • Explore the different types of AI tools, how they work, and how to use them effectively
 • Learn some best practices and tips for using AI tools
 • Evaluate and improve your time management skills using AI

By the end of this course, you will be able to use AI for time management like a pro. You will be able to optimize your productivity and well-being using AI tools. You can start impressing your friends, family, colleagues, and boss with your amazing time management skills!

Requirements

International Open Academy courses are designed for anyone with an interest in learning. No formal qualifications are required to study with us. Our courses are suitable if you want to learn new skills, start a new career, or if you’re already working in a particular industry and wish to upgrade your talents and enhance your resume.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.