91% попуст на online курс за Introduction to coding with HTML, CSS, and JavaScript + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Купени: 46

Добивате

Онлајн курс за Introduction to coding with HTML, CSS, and JavaScript + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 24.01.2022
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Introduction to coding with HTML, CSS, and JavaScript
 • Курсот се изведува online 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Која вештина е забавна, креативна и многу посакувана низ целиот свет? Способност за создавање веб-страници, апликации и игри. Започнете со запознавање со кодирањето сега!

Дали би сакале да научите кодирање и компјутерско програмирање, но звучи супер комплицирано?

Дали сте фрустрирани затоа што сакате да изградите веб-страница од нула што е уникатно ваша? Можеби пишувате блогови и сакате вашите веб-страници да ја рефлектираат вашата прекрасна личност, но не знаете од каде да започнете.

Дали сте полни со идеи за измислување кул апликации или игри, но не знаете како да го претворите вашиот сон во реалност?

Дали ги слушате зборовите HTML, CSS, JavaScript или гледате долги низи на код и вашиот мозок замрзнува?

Ние го намаливме жаргонот за да ви донесеме освежувачки лесен начин за користење HTML, CSS, JavaScript за почетници.

Зборувајте на јазиците на компјутерот што ја напојуваат мрежата и започнете да кодирате. 

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.