96% попуст на онлајн курс за Makeup Artist од Alpha Academy во вредност од 15 438 ден. (279 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

15438 ден.

Попуст

96%

Заштеда

14880 ден.

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за Makeup Artist + завршен испит

*Времетраење: 17 часа

Услови

  • Купонот може да се искористи од 18.03.2019 до 18.06.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Ако сакате да станете професионален шминкер ви требаат професионални вештини за работа со различни видови на шминки и козметики. Со овој курс ќе ги добиете сите тие вештини и ќе ја употребите вашата креативност.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 3 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.