96% попуст на оnline курс: Makeup for Everyday + Е-сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 821 ден. (287 €) по цена од 716 ден. (12 €)

Цена

716 ден.

Вредност

17821 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17105 ден.

Преостанато време

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online курс: Makeup for Everyday + E-сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Не грижете се повеќе ако сакате шминка, сакате да изгледате добро секој ден, да го подобрувате вашиот изглед со помош на шминка, но, не знаете многу за тоа. Овој ексклузивен курс за шминкање за секојдневни жени ќе ви помогне да ги научите терминологиите за шминка, процедурите за секојдневно шминкање, совети и трикови за да можете да создавате прекрасен природен изглед за редовно носење, да нанесувате шминка без напор на дневна основа.

Нашите курсеви се поделени во неколку лесни модули, подучени од искусен професионалец, кој ќе ве води низ секоја тема чекор по чекор. Не само што ќе добиете увид во различните методи на примена на шминка, туку ќе развиете и практично и теоретско разбирање што може да се примени во реален контекст. Научете ги основите за убавина, техниките за нега на кожата, триковите за шминкање за секојдневна употреба со овој курс „Шминка за секојдневни жени“, така што ќе можете да се грижите за вашата кожа, да шминкате и да допирате многу брзо дури и ако имате бурен распоред. Можете да создадете беспрекорна основа со совршена нијанса на подлога и прајмер за кратко време, да креирате разни изгледи за шминка, да направите совршена вилица, контура, да ја прикриете и да нацртате форма на веѓа без напор!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.