96% попуст на оnline курс: Makeup, Skin Care, Fashion and Beauty + Е-сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 821 ден. (287 €) по цена од 716 ден. (12 €)

Цена

716 ден.

Вредност

17821 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17105 ден.

Преостанато време

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online курс: Makeup, Skin Care, Fashion and Beauty + E-сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Клучно е да се фокусирате на грижата за себе ако сакате да останете здрави и среќни. Терминот „грижа за себе“ опфаќа широк спектар на елементи, вклучувајќи шминка, нега на кожата, мода и убавина. Шминката е еден интересен начин за грижа за себе. Исто така, тоа е форма на нега на кожата и модата. Ја заштитува вашата кожа од надворешно загадување и ви помага да ги подобрите карактеристиките, правејќи да изгледате поубаво! Како што можеме да видиме, сите овие елементи се меѓусебно поврзани, можеме да изгледаме и да се чувствуваме сигурни во нашиот секојдневен живот кога ќе обезбедиме грижа за себе во нашиот живот.

Како и да е, како можеме да воспоставиме рутина за грижа за себе во нашиот живот ако не ги знаеме елементите? Не можеме да трчаме до експертите секој ден! Зарем не е најдобро ако сите знаеме за грижа за себе и правилно да се грижиме за себе без никаква помош? Покрај тоа, можеме да им помогнеме на другите со нашите знаења и вештини и да бидеме експерт!

Овој курс за шминка, нега на кожата, мода и убавина за дома е тука за да ви помогнеме. Бидејќи сите треба да имаме доволно знаење за да се одржиме, тоа ќе ве научи на шминка, нега на кожата, мода и убавина. Тоа е инклузивен курс кој опфаќа дискусии за сите основни алатки за само-грижа и потребните компоненти на шминка, нега на кожата, мода и убавина за дома.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.