93% попуст на online курс за Mentalism and mindreading course + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Купени: 4

Добивате

Online курс Mentalism and mindreading course + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.03.2020 до 20.06.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Mentalism and mindreading course
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Зачудувајте ги луѓето со вашата можност да читате умови и да предвидувате настани. Ричар Фергусон покажува како да направите волшебни трикови со умот. Дали би сакале да научите трикови што ќе ја остават вашата публика со воодушевување?

Дали сте гледале волшебник или менталист и сте помислиле „Како го прават тоа?“. Со наша помош, можете да ги научите триковите на магионичарите. Во нашиот курс за ментализам и читање ум ќе ве однесеме зад сцената. Со магичниот феномен Ричар Фергусон кој ќе ве води, ќе научите како да совладате магија преку моќта на ментализам и техники за читање на умови. Тој е искусен и многу почитуван магионичар, со огромна гледаност на социјалните медиуми.

Ова се трикови што можете да ги изведете каде било, во кое било време и во секоја прилика да ги воодушевите вашето семејство, пријатели или колеги од работа. Со користење на едноставни реквизити, како што се вашиот мобилен телефон, книги, или прибор за јадење или садови на трпезариска маса, овие трикови и илузии, штом ќе се усовршат, ќе ви овозможат добро да бидете волшебник што отсекогаш сте сакале да бидете.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.