91% попуст на online курс за Mobile APP development with flutter and dart + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Онлајн курс за Mobile APP development with flutter and dart + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 15.07.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Mobile APP development with flutter and dart
 • Курсот се изведува online 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Наместо да посакате да има апликација за нешто, можете сами да развивате. Научете Flutter и Dart и започнете да ги претворате апликациите од соништа во реалност.

Дали сакате да имате вештини за да го донесете во реалниот свет?

Дали имате бизнис и знаете многу придобивки што апликацијата ќе ги донесе на вашиот бренд, но ќе треба најмалку 25,000 долари да платите развивач на апликација?

Дали сте преплавени со идеи за апликации, но немате техничко знаење или не знаете да кодирате за да ги дизајнирате?

Сите користиме и сакаме апликации. Таа љубовна афера ќе порасне бидејќи:

 • Предвидени се 258,2 милијарди преземања на мобилни апликации во 2022 година
 • Корисниците на мобилни телефони поминуваат 90% од своето време на апликации во споредба со прелистувачите, според Flurry Analytics
 • Сега има повеќе корисници на мобилни телефони отколку корисници на работната површина
 • Корисниците претпочитаат мобилни апликации на мобилни веб-страници
 • Апликациите се побрзи од мобилните веб-страници

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.