96% попуст на оnline курс за Motorbike Mechanic Course од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 992 ден. (16 €)

Цена

992 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

97%

Заштеда

29264 ден.

Преостанато време

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за Motorbike Mechanic Course

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 30.11.2021
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Овој курс ќе ве води низ потребните вештини што ви се потребни за да станете надлежен техничар за одржување на мотоцикл.

За време на траењето на курсот, ќе се здобиете со знаење од суштинско значење за одржување на мотоцикли, како што се идентификување на компоненти на мотор, како да направите безбедносна проверка пред возење, чистење на различни механички делови, прилагодувања на сопирачките и менувачите итн. Целиот курс е спроведен од искусни инструктори кои ќе ви помогнат да дознаете за сите техники на брзо дијагностицирање и сервисирање на мотоцикли.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.