97% попуст на онлајн курс: Office Admin, Secretarial and PA + Е-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 819 ден. (368 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

22819 ден.

Попуст

97%

Заштеда

22220 ден.

Преостанато време

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Office Admin, Secretarial and PA 

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 92
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Ова е совршен курс за секој што бара кариера во овие возбудливи индустрии. Овој курс за личен асистент ќе ве вооружи со сите вештини и квалитети што се потребни за да се изгради извонредност во вашата професија.

Опремете се со потребното знаење за администрацијата, компјутерот и процедурите за управување и стекнете ја довербата да успеете во која било професионална канцеларија или деловно опкружување. Овој иновативен курс преку Интернет го предаваат стручни инструктори со постојан професионален ангажман, подучувајќи ве веднаш применливи практични вештини.

Office Admin, Secretarial and PA е информативен, достапен и лесен курс што ги опфаќа основните вештини применливи во низа деловни области и индустрии. Преку материјали за студирање преку Интернет, видео лекции и практични проценки, нашиот курс за личен асистент ќе ве научи на основните вештини за професионална комуникација и управување со бизнисот. Knowе знаете како успешно да ги имплементирате ефективните канцелариски процедури и да пишувате како професионалец и, конечно, одговорностите за работа како личен асистент.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.