95% попуст на online курс за Clothes and crafts for your pets + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

Добивате

Оnline курс за Clothes and crafts for your pets + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2020 до 19.08.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Clothes and crafts for your pets 
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Создадете модерна облека и забавни играчки за вашето домашно милениче!

Дали сте подготвени да се вклучите во светот на кучешката мода? Дали сакате да создадете играчки и игри за вашето милениче? Тогаш ова е курс за вас!
 
Во овој курс, ќе научите како да создадете забавни, функционални и модерни играчки и облека за вашето домашно милениче. Исто така, ќе ве научат десетици начини на создавање играчки од едноставни предмети за домаќинството кои се совршени за играње и поврзување со вашето домашно милениче.
 
Играчките за домашни миленици се скапи, а повеќето кучиња ги уништуваат веќе до попладне. Дали сакате да заштедите пари додека учите нова вештина? Како да се претвори старата облека во забавна облека? Направете подароци за да им ги дадете на сите ваши омилени крзнени пријатели, нема ограничување на тоа што можете да го направите!

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.