98% попуст на оnline курс за изучување на подготовка на IELTS во времетраење од 6 месеци + сертификат од Cambridge Academy во вредност од 24 118 ден. (412 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

24118 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23519 ден.

Купени: 91

 • 3030 North Rocky Point Drive West, Tampa, FL 33607, USA

  Одведи ме таму

  o[email protected]

Добивате

Online курс за подготовка на IELTS 

 • времетраење од 6 месеци 
 • по завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.03.2020 до 15.02.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По завршувањето на курсот добивате сертификат кој е признаен од врвни интернационални компании како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК (во полето Coupon code и Security code потребно е да го внесете кодот на купонот)
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email:[email protected]

Опис


IELTS курсот се состои од 6 нивоа и 120 часови за секое ниво. По комплетирање на курсот се добива сертификат во електронска форма. Составен дел од курсот е тест и автоматски фидбек за вашиот преформанс. IELTS е признаен од повеќе од 6000 компании и институции во 35 земни низ светот вклучувајки ги и Sony, Coca-Cola, IBM, Philips, Motorola, Electrolux и Procter & Gamble (P&G) како и многу универзитети во Австралија, Велика Британија, Канада и Америка.

Зборувајте го англискиот како да е ваш мајчин јазик со курсот од престижниот Cambridge Academy!

 • Онлајн учењето со Cambridge Academy на англиски јазик се одлична подготовка за разни испити по странски јазици, како што TOEFL, KET, PET, FCE и IELTS 
 • Овој курс има за цел да ги развие вашите вештини за зборување, читање и пишување
 • Курсот вклучува симулации, статии и дијалози, тестови за проценка и теоретски вежби 
 • Добивате и бесплатен тест за да го одредите вашето ниво на познавање на следниот ЛИНК
 • Дополнително добивате бесплатен извештај за вашиот напредок

Една од најпрестижните академии за англиски јазик во Велика Британија, Cambridge Academy го користи таканаречениот метод Cambridge Communicative Approach (CCA), што претставува модернизирана верзија на комуникативен приод, кој, главно, се фокусира на наставата на практичната страна на англискиот јазик.

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.