99% попуст на оnline курс за Professional Animation Design + сертификат од Queen Mary Academy во вредност од 21 638 ден. (349 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

21638 ден.

Попуст

99%

Заштеда

21328 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Оnline курс за Proffesional Animation Design

 • Број на модули: 21 сеопфатни предавања
 • Пристап до материјалите: 1 година
 • Сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2022 до 27.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот активирајте до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • По пополнувањето на формата, од компанијата ви го асајнуваат курсот кој го имате купено и ви стига емаил нотификација за истото 
 • По активација - 1 година пристап до материјалите
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за акредитирана сертификација во PDF (£12.00) или Hardcopy формат (£27.00) 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали барате да го подобрите вашето познавање на дизајнот на анимација за да ви помогне да ги зголемите можностите за кариера? Градењето задоволувачка кариера може да биде доживотен процес, но ако сакате да добиете конкурентна предност во барањето работа, не барајте повеќе!

Со овој курс за професионален дизајн на анимација, ќе изградите солидна основа што ви треба за да започнете успешна кариера во индустријата за дизајн на анимација.

Курсот ги опфаќа основните работи што треба да ги знаете за да ја зголемите вашата кариера во рамките на дизајнот на анимацијата. Ви овозможува можност да го подобрите потенцијалот за заработка.

Опфаќајќи сè што треба да знаете за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на дизајнот на анимација, признаената сертификација на оваа индустрија вклучува 21 сеопфатен модул со големина на залак што можете да го научите во свое време, темпо и околина. Завршете го вашиот курс и заработете ги вашите квалификации за само 2 часа 1 минута со посветена поддршка преку Интернет на која можете да верувате и да се потпрете.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.