90% попуст на онлајн курс Professional Photography од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. по цена од 614 ден.

Цена

614 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

90%

Заштеда

5586 ден.

Купени: 2

Добивате

Онлајн курс по фотографија, кој содржи:

 • Специјални текстуални материјали
 • Слики
 • Флеш модули
 • Гратис IQ тест
 • Сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2019 до 03.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Курсот е на Англиски и Бугарски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период
 • Курсот има неограничен пристап 24/7 од било кој компјутер или паметен уред

Опис

 

За време на овој четиринеделен курс, ќе научите како да ги користите основните функции на дигитална камера и различни поставки за различни ситуации. Ќе се запознаете со поставките за одредени ситуации како: зумирање, макро режим, фокусирање, бавно и брзо движење, како и корисни трикови за создавање на совршена фотографија. Курсот ќе ви обезбеди дополнителни интерактивни флеш модули за да се олесни прецизно прилагодување на камерата на еколошко светло, наклон и многу повеќе. До крајот на било кој курс, ќе разберете експозиција и различни типови на фотографии, од патување до портрет. Курсот не е само за теоријата, туку е и за опремување со реалните алатки и информации кои ќе ви бидат потребни за да бидете про фотограф.

Најдобро од сè, по завршувањето на курсот, ќе продолжите да имате пристап до лекциите и наставните материјали преку интернет за цела година - за да можете да се вратите назад, да ја освежите вашата меморија и да добиете најголема можна корист.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.