96% попуст на онлајн курс за SEO and Digital Marketing од Alpha Academy во вредност од 17 298 ден. (279 eur) по цена од 749 ден. (12 eur)

РАСПРОДАДЕНО

96% попуст на онлајн курс за SEO and Digital Marketing од Alpha Academy во вредност од 17 298 ден. (279 eur) по цена од 749 ден. (12 eur)

Цена

749 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

17,298 ден.

Попуст

96%

Заштеда

16,549 ден.

Купени : 12

Добивате

Онлајн курс за SEO and Digital Marketing + завршен испит

*Времетраење на курсот: 2 дена и 15 саати


Услови

  • Купонот може да се искористи од 28.07.2018 до 30.09.2018
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот за SEO и дигитален маркетинг е идеален за сите маркетери кои сакаат да развијат вештини во овој сектор од маркетингот. Тука се изучува SEO како и фундаменталните основи на дигиталниот маркетинг напоредно со сите техники и алатки за да го зголемите вашето знаење во оваа област.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Курсот нуди 3 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ