95% попуст на оnline курс: Soap Making + Е-сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 821 ден. (287 €) по цена од 930 ден. (15 €)

Цена

930 ден.

Вредност

17821 ден.

Попуст

95%

Заштеда

16891 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online курс: Soap Making + E-сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Курсот за обука за Soap Making е специјално дизајниран за да ви ги обезбеди сите професионални вештини и знаење од индустријата што ви требаат за да ја подигнете својата кариера на следното ниво. Добивате сеопфатно разбирање за правењето сапун и нејзините клучни области, опфаќајќи ги основите и пошироко.

Овој курс е поделен на неколку лесни модули, подучени од искусен професионалец, кој ќе ве води низ секоја тема чекор по чекор. Не само што ќе добиете увид во различните улоги на ова поле, туку исто така ќе развиете и практично и теоретско разбирање што може да се примени во реален контекст.

Оваа обука ќе ви даде доверба и квалификации за да се истакнете пред идните работодавци во соодветниот сектор, да се искачите по скалилата во кариерата и да го зголемите потенцијалот за заработка за кратко време.

Запишете се денес и инвестирајте во вашата светла иднина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.