98% попуст на оnline курс за Spanish Language for Beginners од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 620 ден. (10 €)

Цена

620 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

98%

Заштеда

29636 ден.

Купени: 8

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за Spanish Language for Beginners

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 24.01.2022
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот за Шпански јазик за почетници е погоден за секого - без оглед дали имате претходно познавање на јазикот или не. Курсот ги опфаќа потребните вештини за разговор на шпански јазик, заедно со неговата граматика, слушање, читање и вештини за пишување. Потребните граматички концепти, како што се полови, можина на на именки, предлози, придавки, времиња и сл. Изговорот на самогласки и согласки на шпански јазик, честитки и изрази  научтивост и други основни области ќе бидат објаснети во текот на курсот.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.