93% попуст на online курс за Creative Stitching + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Купени: 3

Добивате

Online курс Creative Stitching + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.03.2020 до 30.06.2021
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Creative Stitching
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Везењето е старо неколку децении, но прави силен поврат со желбата за повеќе лични и детални работи направени со рака. Покрај сите креативни шевови, ќе научите и забавни проекти што можете да ги направите. Тоа е ефтин занает, всушност можеби веќе ја имате најголемата потребна опрема во фиоката или шкафот.

Исто така е многу тивко и преносно хоби. Од повеќето каде и да сте, во чекална, во автобус или дома, лесно можете да работите на еден од вашите проекти. Дали исто така знаевте дека шиењето со рака се покажа дека го намалува срцевиот ритам и крвниот притисок? Бидејќи е потребно и умот и телото да работат заедно, лесно е да се изгубите во работата и да заборавите на стресовите од вашиот ден. Другите здравствени придобивки вклучуваат подобрена координација и ментална острина.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.