93% попуст на online курс за Ultimate guide to waxing + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Купени: 1

Добивате

Online курс Ultimate guide to waxing  + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.03.2020 до 20.06.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Ultimate guide to waxing 
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

 

Научете како да изведувате третмани со восок и да го развивате бизнисот за убавина денес! Приходот од индустријата за отстранување на влакна на телото е во пораст, а третманите со восок се најпопуларен метод за отстранување на влакна што се користи денес и продолжува да расте.

Тој е еден од најбрзите и најлесните третмани за убавина за совладување и исто така еден од најпрофитабилните. Салоните бележат најголем поврат на инвестицијата при нудење услуги со восок заради ниската цена на стоките и помалку време вклучено во вршење на услугата.

Трошоците за почеток се минимални за да можете да започнете да заработувате приход за многу кратко време. Со повторливи третмани потребни на секои 4-6 недели, восочувањето е многу сигурна и популарна вештина за учење. Без разлика дали имате салон и сакате да започнете да нудите услуги и сакате да започнете свој бизнис или само сакате да научите нова вештина во индустријата за убавина, овој курс за ќе ве научи сè што треба да знаете за извршување на безбедни и ефикасни третмани

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.