99% попуст на оnline курс за Аdobe photoshop, indesign and illustrator Masterclass - 3 in 1 (Advanced) + сертификат од Queen Mary Academy во вредност од 28 272 ден. (456 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

28272 ден.

Попуст

99%

Заштеда

27962 ден.

Преостанато време

Купени: 85

Добивате

Оnline курс за Аdobe photoshop, indesign and illustrator Masterclass 3 in 1 (Advanced)

 • Број на модули: 165 кратки сеопфатни предавања
 • Пристап до материјалите: 1 година
 • Сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2022 до 25.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот активирајте до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • По пополнувањето на формата, од компанијата ви го асајнуваат курсот кој го имате купено и ви стига емаил нотификација за истото 
 • По активација - 1 година пристап до материјалите
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за акредитирана сертификација во PDF (£12.00) или Hardcopy формат (£27.00) 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сакате да ги подобрите вашите Adobe Photoshop, Indesign или Illustrator за да помогнете во зајакнувањето на вашите можности за кариера?

Градењето на задоволителна кариера може да биде доживотно процес, но ако сакате да стекнете конкурентска предност во вашето барање работа, не гледајте понатаму! Со овој Adobe Photoshop, indesign и Illustrator masterclass - 3 во 1 курс, ќе ја градите цврстата основа што ви е потребна за да започнете успешна кариера во индустријата Adobe Photoshop, indesign и Illustrrator.

Курсот опфаќа суштински работи што треба да ги знаете за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на Adobe Photoshop, indesign и Illustrrator. Ви обезбедува можност да го подобрите вашиот потенцијал за заработка. Опфаќајќи сè што ви треба за зајакнување на вашата кариера во рамките на Adobe Photoshop, indesign и Illustrator, оваа сертифицирана индустрија признава 183 сеопфатни модули за залак со големина, кои можете да ги научите во свое време, темпо и околина. Завршете го вашиот курс и заработете ја квалификацијата за само 21 час, 38 минути со посветена мрежна поддршка на која можете да верувате и да се потпрете.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.