98% попуст на оnline курс за Car Maintenance and Repairing - Level 2 од Queen Mary Academy во вредност од 21 142 ден. (341 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

21142 ден.

Попуст

98%

Заштеда

20646 ден.

Преостанато време

Добивате

Оnline курс за Car Maintenance and Repairing (Level 2)

 • Времетраење: 1 час и 50 минути
 • Број на модули: 13
 • Пристап до материјалите: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2022 до 25.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот активирајте до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • По пополнувањето на формата, од компанијата ви го асајнуваат курсот кој го имате купено и ви стига емаил нотификација за истото
 • По активација - 1 година пристап до материјалите
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за акредитирана сертификација во PDF (£12.00) или Hardcopy формат (£27.00) 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали сакате да го подобрите одржувањето и поправањето на вашиот автомобил за да ги зголемите вашите можности за кариера?

Градењето на задоволителна кариера може да биде доживотен процес, но ако сакате да стекнете конкурентска предност во вашето барање работа, не гледајте понатаму! Со овој курс за одржување и поправка на автомобили, ќе ја изградите цврстата основа што ви е потребна за да започнете успешна кариера во индустријата за одржување и поправка на автомобили.

Курсот опфаќа суштински работи што треба да ги знаете за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на одржувањето и поправката на автомобилот. Ви обезбедува можност да го подобрите вашиот потенцијал за заработка. Опфаќајќи сè што треба да знаете за да ја зајакнете вашата кариера во одржување и поправка на автомобили, оваа призната сертификација на индустријата вклучува 13 сеопфатни модули, кои можете да ги научите во свое време, темпо и околина. Завршете го вашиот курс и заработете ја квалификацијата за само 1 час, 50 ​​минути со посветена мрежна поддршка на која можете да верувате и да се потпрете.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.