93% попуст на online курс за Creative card making + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99€) по цена од 434 ден. (7€)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  em[email protected]

Добивате

Оnline курс за Creative card making for all occasions + сертификат 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 27.12.2023
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Creative card making
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува online.
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да запoчнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Наместо да трошите енергија во потрага по картичка, инвестирајте го вашето време во создавање нешто убаво. Нашиот курс ве подготвува со креирање идеи, алатки и вештини што ви требаат за да направите свои карти за секоја пригода.

Замислете ја чувството да дизајнирате уникатна картичка за некој драг за вас или да ви биде наложено да ги продадете вашите картички. Вие ќе бидете во можност:

 • дадете подарок што ќе биде богатство засекогаш
 • уживајте во „во моментот“ додека ги ставате умот и душата во правење картички
 • ослободете ја вашата креативна страна што е одлична за вашето ментално здравје

Со креирање на рачно изработена картичка, вие:

 • правите луѓето да се чувствуваат сакани и негувани.
 • покажувате доволно грижа за да одвоите време да создадете нешто само за нив кога наместо тоа би можеле да испратите брз текст
 • персонализирајте ја секоја посебна пригода за луѓето во вашите животи.

Кога правите ваша лична картичка, тоа има позитивно влијание врз вас и личноста до која сте ја испратиле. Тоа е победа-победа.

После секој модул во нашиот курс за видео креативни картички, ќе го ставите во пракса она што го научивте. Правете картички како што учите! Започнете да правите прекрасни картички сега. Научете како да направите картички што луѓето ќе ги ценат засекогаш!

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.