97% попуст на оnline курс за English: Spelling, Punctuation and Grammar од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 620 ден. (10 €)

img

Цена

620 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

98%

Заштеда

29636 ден.

Преостанато време

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за English: Spelling, Punctuation and Grammar

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 07.05.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот обезбедува сеопфатен преглед на граматиката на англиски јазик и алатките потребни за подобрување на вештините за пишување на англиски јазик. Ќе научите за правописот, граматиката, интерпункцијата и вештините што ви се потребни за да ги запомните правилата на граматиката. 

Откако успешно ќе го завршите овој курс, ќе можете да ги идентификувате точните глаголски реченици за употреба, соодветно да користите знаци на интерпункција и да разберете различни типови реченици. 

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.