98% попуст на оnline курс за Event Management од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 620 ден. (10 €)

img

Цена

620 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

98%

Заштеда

29636 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за Event Management

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 06.05.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот за управување со настани е најдобриот курс што им се нуди на учениците кои се заинтересирани да го истражуваат возбудливиот свет на управување со настани. Во овој курс за управување со настани преку Интернет, клучните аспекти вклучени во планирањето на мали и големи настани како што се свадби, фестивали, проштални забави, трговски ревии, лансирање производи и многу повеќе. Оваа ексклузивна програма за обука за управување со настани опфаќа фундаментални теми како што се планирање, организирање, управување и монетирање, буџетирање, цени и промовирање на единечни настани или серии на настани.

Ќе развивате свои креативни вештини, вклучувајќи широк спектар на други вештини и исто така ќе откриете различни начини на кои можете да заработите пари од вашите настани. До моментот кога ќе го завршите овој курс, ќе можете успешно да ги решите предизвиците со кои се соочува секој организатор на настанот или менаџер и да креирате неверојатни настани што присутните се радуваат и секогаш се сеќаваат.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.