94% попуст на онлајн курс за Feng Shui Interior Design - Feng Shui дизајн на ентериер + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

94%

Заштеда

5766 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за Feng Shui Interior Design - Feng Shui дизајн на ентериер + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2020 до 31.10.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Feng Shui Interior
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com.

Опис

 Научете ги основите уредувањето на вашиот дом според Фенг Шуи

Овој курс е идеален за сите луѓе кои:

Сакаат да го подобрат баланскот во нивниот дом, го преуредуваат домот и сакаат да внесат позитивна енергија. Се дизајнери на внатрешен интериер и сакаат да започнат со Фенг Шуи. ​Имаат зафатен животен стил и сакаат да го подобрат сакаат хармонично искуство во домот.

Фенг Шуи е древна кинеска философија за начинот на живеење каде што се е во хармонија со животната средина.

Фенг Шуи опфаќа многу повеќе отколку само домот, и неговото изучување на балансирање на елементите ќе ви помогне да созадете прекрасен простор во кој ќе уживате и ќе создадете хармонија, баланс и среќа во внимателно испланираната организација на простор, форма и бои во вашиот дом.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.