96% попуст на оnline курс за Gastronomy and Culinary Training + сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 874 ден. (288 €) по цена од 786 ден. (13 €)

Цена

786 ден.

Вредност

17856 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17070 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online курс за Gastronomy and Culinary Training  + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

The Gastronomy and Culinary Training for Professional Chefs is specially designed to provide you with all the professional skills and industry knowledge you need to take your career to the next level. You will gain a comprehensive understanding of Gastronomy and Culinary and its key areas, covering the fundamentals and beyond.

Our courses have been broken down into several user-friendly modules, taught by an experienced professional who will take you through each topic step-by-step. Not only will you gain an insight into the different roles in this field, but you will develop both practical and theoretical understanding that can be applied in a real-life context.

This training will give you the confidence and credentials to stand out to prospective employers in the relevant sector, climb up the career ladder and boost your earning potential in no time.

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.