97% попуст на онлајн курс за iPhotoshop од iPhotoshop London во вредност од 25 234 ден. (407 eur) по цена од 850 ден. (14 eur)

Вредност

25234 ден.

Попуст

97%

Заштеда

24384 ден.

Купени: 2

 • Glendale Avenue, Sandycroft, Deeside, Flintshire CH5 2QP, United Kingdom

  Одведи ме таму

  support@iphotoshopcourse.com

Добивате

 Oнлајн курс за iPhotoshop, кој вклучува:

 • 24 часа неограничен пристап до материјалите, неограничен период
 • Kомпатибилен e со повеќе платформи (телефон, таблет уред)

 • Сертификат во електронска форма по завршување на курсот

 • iPhotoshop се состои од два посебни курсеви за обука: iPhotoshop курс 1 (22 модули) и iPhotoshop курс 2 (20 модули)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.04.2019 до 04.06.2019
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
 • За да започнете со курсот потребно е да ги внесете вашите податоци и купон кодот и пин кодот од купонот на линкот РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Сертификат во електронска форма по завршување на курсот
 • Сите курсеви се акредитирани од Сертификационата служба за CPD, која обезбедува независна акредитација на CPD компатибилна со глобалните CPD стандарди, вашиот Сертификат може да го додадете на вашиот Linkedin со еден клик директно од вашиот профил на курсот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Без разлика дали сте сосема нови за Photoshop или имате веќе некое искуство, курсот iPhotoshop е за вас и ќе го пренесете вашето знаење на едно ново ниво!

iPhotoshop курсот е производ на многу години работа и искуство, сите кондензирани во сеопфатен курс за обука и испорачани преку нашите високо полирани, лесни за следење видео модули за обука. Господар Техники на професионалци не сакате да знаете! Овој курс е дизајниран да ги научи сите од било која возраст или способност на најважните техники на Photoshop, кои ќе ви овозможат да бидете најдобри со оваа алатка. Од првиот ден, ќе создавате навистина креативни уметнички дела во Фотошоп, за кои никогаш порано не сте размислувале - дури и ако никогаш порано не сте користеле Фотошоп. Ќе откриете трикови кои професионалците ги користат одново и одново за да ги постигнат сите свои најдобри ефекти и да ги создадат своите најубави композиции. Од специјални ефекти на здив, до неверојатни илузии, прекрасни ѕидни уметности, импресивни албумски и корици за книги, илустрации на највисоко ниво, надреални сцени, врвни графики и огромна низа на печатени реклами и професионални веб-страници. До крајот на овој курс ќе можете да го направите сето ова и многу повеќе. Преку курсот iPhotoshop ќе откриете своја природна креативност и уметнички глас. Ќе ве поттикнеме да излезете надвор од вашата зона на удобност и да создавате свои уникатни слики и да собирате спектакуларни уметнички дела! Стави крилја на слон, создадете невозможни светови, фантастични портрети, манипулирање со мајката природа, тетоважи на вашата кожа, направете го пријателот невидлив, претвори го својот свет во чоколадо, дај и можност на твојата креативност да се ослободи! Ние ќе ве ослободиме од техничките ограничувања и ќе докажеме над сите сомнежи дека сте ограничени само од вашата имагинација.

Најдобро од сè, овој курс функционира со било која верзија на Photoshop. За време на курсот на iPhotoshop ние ќе го докажеме тоа со драматичен ефект додека гледате, учите и следите заедно со тоа што создаваме неверојатни уметнички дела и специјални ефекти со преголеми умови користејќи Adobe Photoshop CC!

Овој курс вклучува:

 • Extensive Training
 • Lifetime Course Access
 • Downloadable Work Files
 • Student Image Gallery
 • Private Community
 • Download Library
 • Certificate of Completion

Сите модули за iPhotoshop курс 1 може да ги погледнете на следниот ЛИНК

Сите модули за iPhotoshop курс 2 може да ги погледнете на следниот ЛИНК

Детален опис за курсот и повеќе информации можете да погледнете на следниот ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.