96% попуст на оnline курс за Italian Cooking Masterclass + сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 874 ден. (288 €) по цена од 715 ден. (12 €)

Цена

715.04 ден.

Вредност

17856 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17140.96 ден.

Преостанато време

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online курс за Italian Cooking Masterclass + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Be the reason behind the delicious finger licking italian meal!

The Italian Cooking Masterclass is an extraordinary training session, which is constructed in a way so that you can build the italian expertise inside you. The entire training program is broken down into several modules. Each module explains a different context. As you go through the modules, you will gain a better understanding on italian cuisine. 

The benefit of separate modules for each subject is that you will understand the procedure of italian cooking without any hassle and confusion! 

Moreover, “The Italian Cooking Masterclass” is designed for learners who are food enthusiasts and are interested in italian cuisine. This course will guide you through different aspects of italian cooking. It includes secret tips and tricks to improve your cooking methods! 

Cooking is an art! And only an artist will be able to complete an art! Challenge yourself to become an Italian cooking artist and also grow professionally! Join the course immediately and start experimenting in the kitchen! 

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.