99% попуст на оnline курс за Managerial Skills + сертификат од Queen Mary Academy во вредност од 21 638 ден. (349 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

21638 ден.

Попуст

99%

Заштеда

21328 ден.

Преостанато време

Добивате

Оnline курс за Managerial Skills

 • Број на модули: 25 сеопфатни предавања
 • Пристап до материјалите: 1 година
 • Сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2022 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот активирајте до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • По пополнувањето на формата, од компанијата ви го асајнуваат курсот кој го имате купено и ви стига емаил нотификација за истото 
 • По активација - 1 година пристап до материјалите
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за акредитирана сертификација во PDF (£12.00) или Hardcopy формат (£27.00) 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Дали барате да го подобрите владеењето на вашиот лидер или менаџер за да помогнете во зајакнувањето на можностите за кариера? Градењето задоволувачка кариера може да биде доживотен процес, но ако сакате да добиете конкурентска позиција во барањето работа, не барајте повеќе!

Со овој курс за менаџерски вештини, ќе изградите солидна основа што ви треба за да започнете успешна кариера во индустријата за лидерство и управување.

Курсот ги опфаќа основните работи што треба да ги знаете за да ја зголемите вашата кариера во рамките на раководството и управувањето. Ви овозможува можност да го подобрите потенцијалот за заработка.

Опфаќајќи сè што треба да знаете за да ја зајакнете вашата кариера во рамките на раководството и управувањето, признаената сертификација на оваа индустрија вклучува 25 сеопфатни модули со големина на залак што можете да ги научите во свое време, темпо и околина. Завршете го вашиот курс и заработете ги вашите квалификации за само 2 часа, 20 минути со посветена поддршка преку Интернет на која можете да верувате и да се потпрете.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.