99% попуст на online курс за Web Development од Live Online Academy во вредност од 22 568 ден. (364 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

22568 ден.

Попуст

99%

Заштеда

22258 ден.

Преостанато време

Купени: 39

Добивате

Web Development online курс

 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • За успешно завршен курс се добива диплома
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.03.2020 до 26.08.2020
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот, потребно е да пишете маил на sravanthi.burra@shawacademy.com со цел да добиете диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Сертификат за успешно завршување на курсот може да се купи по завршувањето по цена од €39.99
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на prioritysupport@liveonlineacademy.com

Опис

Курсот за развој на web ви го дава потребното знаење и вештини за да започнете со развој на свои сопствени web страни и web апликации. Овој курс се фокусира на практична примена на технологии кои се користат за развој на web.

Овој курс е во времетраење од четири недели и вклучува 10 лекции кои ќе ве водат низ процесите на креирање на web содржина, чекор по чекор. Сите часови се 24/7 достапни по изминување на нивиот датум за ваша прилагодливост. Исто така ќе имате целосна поддршка од тутор со што ќе можете да го примените вашето знаење на поедноставен начин.

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Вовед во развој на web
 • Креирање на web страни
 • Javascript основи
 • Поставување на web сервер
 • Основи на програмирање
 • Вовед во PHP и back – end јазици
 • PHP & Database
 • Целокупно спојување

Повеќе информации за курсот можете да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.