91% попуст на 30 часовен online курс за Wordpress Website & Blog Builder + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 29

Добивате

Онлајн курс за Wordpress Website & Blog Builder

 • Времетраење: 30 часови
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 30.05.2021
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за online курсот Wordpress Website & Blog Builder
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Како да направите блог кој ќе биде популарен и ќе заработувате од него

 • Сакате да отворите блог на WordPress, но не знаете каде да започнете
 • Веќе поседувате блог, но не знаете како да го издигнете на повисоко ниво
 • Сакате да заработувате online
 • Имате мислење и/или знаење кое сакате да го споделите со светот
 • Пишувањето Ви претставува задоволство или сакате да станете подобри во тоа

Во моментот, постојат 6.7 милиони блогови на интернет, но има простор за многу повеќе! Со 77% интернет корисници, оние кои читаат блогови изнесуваат 2.4 билиони луѓе со секојдневна зголемена заинтересираност и верба во блоговите, секојдневно се развиваат нови блогови. Просечните годишни примања на еден блогер изнесуваат $24 086. Супер заработка, со оглед на тоа дека никогаш нема да имате потреба да го напуштите домот.

Модулите на курсот можете да ги погледнете на следниот ЛИНК

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.