33% попуст на онлајн вежби + план за исхрана од персонален тренер Дејан Тодоровски во вредност од 4500 ден. по цена од 2990 ден.

Цена

2999 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

33%

Заштеда

1501 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн вежби + план за исхрана

  • времетраење на понудата: 1 месец
  • тренерот може да се контактира на Viber 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 24.12.2019 до 31.12.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 249 903

Опис

Инструкторот Дејан Тодороски со своето 7 годишно искуство во оваа дејност, благодарение на напредната прогрaма за вежбање и програм за исхрана ќе ви помогне да ја постигнете посакуваната цел!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.