Онлајн Саем за Мебел! Купон од 299 ден. со кој добивате 20% попуст на целиот асортиман на санитарија од врвните светски брендови Roca, Grohe, Novellini, Laufen, Zoom, Bonomini, Thermomat, Inda, Linea Beta од Balneum

img

Цена

299 ден.

Купени: 1

 • Ruzveltova 44/2, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  +389 2 3079 836

  contact@balneum-roca.com.mk

Добивате

Купон од 299 ден. со кој добивате 20% попуст на целиот асортиман на санитарија од врвни светски брендови

*Достапни брендови: Roca, Grohe, Novellini, Laufen, Zoom, Bonomini, Thermomat, Inda, Linea Beta

*Во галеријата е прикажан само дел од широкиот асортиман во Balneum

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.04.2019 до 01.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Balneum

Опис

Балнеум.дооел од Скопје, со своето постоење од 1997 година на нашиот пазар секогаш со гордост Ви ги претставува брендовите од врвен европски квалитет, како што се: Roca, Grohe, Novellini, Laufen, Zoom, Bonomini, Thermomat, Inda, Linea Beta и др.

Roca

Како светски лидер во дефинирање на нашите бањи, а секако и репер за квалитет и дизајн ширум светот, во моментов активно присутен на 135 пазари и со тенденција за натамошно проширување и достапност до секого. Во процесот на континуиран развој, Roca е длабоко посветена на своите производи во кој сите сетила се судираат kaj секој нивни производ одделно. Како лидер во светот на санитарната опрема со својата широка палета на производи, лесно се прилагодува на навиките на потрошувачите и нуди инзворедно прилагодливи решенија за сите нас, како функција, дизајн и квалитет. Од 1999 година членки во Roca групацијата се Laufen, Inker, Jika i Fayans, а сите дистрибуирани на пазарот на Ex Jugoslavija преку Inker Hrvatska.

Grohe

Уживање во искуството, бањата која сега е наменета како место за повлекување од динамичното темпо низ денот е вашата оаза за релаксирање, но без производите на Grohe истата нема да биде целосна. Палетата на Grohe spa програмот Ве покануваме да ја погледнете на нашата web страна заедно со останатите производи од врвен квалитет и да го одберете најдоброто.

Novellini

Италијански производ на дизајнерски чисти прегради за туш кади, кади и хидромасажни системи кој континуирано се развива за да го понуди максимумот во својот сектор.

Со референтна листа на завидно ниво и опремени комерцијални, јавни, административни, резиденцијални и индивидуални објекти како во Скопје така и низ цела Македонија, Ве покануваме да не посетите во нашиот салон каде ќе ни претставува голема чест да Ви го понудиме најдоброто решение за Вашиот простор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.