98% попуст на онлајн курс за Interior design, Business Strategy & Accounting од Trendimi во вредност од 32 798 ден. (529 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

32798 ден.

Попуст

98%

Заштеда

32240 ден.

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за Interior design, Business Strategy&Accounting

 • Времетраење: 180 часа
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Внатрешен дизајн со бизнис стратегија и сметководство за водење на успешен бизнис во областа на дизајнот

Овој курс е составен од модули кои ги опфаќаат трите најважни аспекти за водење на вашиот нов бизнис во светот на дизајнот: внатрешен дизајн, сметководство и финансии и маркетинг.

Внатрешен дизајн е професија која ја стимулира и предизвикува креативноста, уникатноста, практичноста и инспирацјата. Во овој курс ќе научите за принципите на дизајнот, како да го создадете и структурирате вашиот проект пред да преминете на позабавните елементи како материјал, текстура, дезени и како да го избалансирате просторот и функционалноста со стил.

Исто така ќе се запознаете со начинот на водење и менаџирање на вашиот бизнис со внатрешен дизајн на професионален начин. Преку модулите на курсот ќе научите и за сметководство кое ќе ви помогне да бидете спремни да влезете во финансискиот свет.

Маркетинг делот на овој курс ќе ве научи на основните елементи на вашата маркетинг стратегија за бизнисот и како да ги употребите online маркетинг алатките за да знаете како да бидете во предност од конкуренцијата.

Повеќе за модуите на овој курс ќе видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.