90% попуст на online курс по кинески јазик + сертификат + гратис IQ тест од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

РАСПРОДАДЕНО

90% попуст на online курс по кинески јазик + сертификат + гратис IQ тест од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

Цена

620 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,000 ден.

Попуст

90%

Заштеда

5,380 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Обелија блок 110 Софија, Bulgaria (България), 1387

 • clients@onlexpa.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Оnline курс по кинески јазик 
 • Сертификат 
 • Гратис IQ тест

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2018 до 26.01.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Најпрво изберете ја Вашата држава
 • Одберете оnline курс за Кинески јазик (Chinese language)
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Зошто да учите Кинески?

Кинескиот јазик е еден од најзборуваните јазици во светот. Тој е мајчин јазик на една шестина од светската популација, повеќе од 1 билион луѓе. Кинескиот е исто така еден од шесте официјални јазици на Обединетите Нации. 

Генералната форма на говорниот Кинески е Стандарден Мандарински, кој е официјалниот јазик на Републиката на Кина, Тајван и еден од четирите официјални јазици на Сингапур. 

Овој online курс ќе Ви овозможи основно познавање од Кинескиот јазик и ќе Ви помогне со основната комуникација.

Учете кога сакате и колку сакате со целосен пристап до материјалите 24/7 од било кој компјутер или смарт уред.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ