Денови на eLearning! 92% попуст на online курс за Photoshop и CorelDRAW + сертификат + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на eLearning! 92% попуст на online курс за Photoshop и CorelDRAW + сертификат + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,000 ден.

Попуст

92%

Заштеда

5,504 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 13

 • Обелија блок 110 Софија, Bulgaria (България), 1387

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Online курс за Photoshop и CorelDRAW 
 • Сертификат
 • Гратис IQ Test 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2017 до 30.09.2017
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Најпрво изберете ја Вашата држава
 • Одберете оnline курс за Photoshop & CorelDRAW
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Преку видео предавања на Photoshop и Corel Draw ќе се направите обработка на фотографии и слики, ќе креирате, графички цртежи, мапи и други слики. Ова е ексклузивна понуда од страна на Lex Partners преку сајтот: www.onlexpa.com

За време на обуката во Photoshop постепено ќе влезете во процесот на работа со програмата и ќе го совладате сите техники за создавање на bitmap графика за веб, 3D слики и многу други работи.

CorelDRAW е наменет за секој кој сака да се стекне со знаења на облици на влечење, како да додавате ефекти, векторизација, усогласување, правење бизнис картички, флаери, списанија, книги и многу повеќе.

CorelDRAW е професионална производ за векторска графика и еден од оние кој најчесто се користи во изработка на промотивни материјали. Во текот на курсот ќе следите вкупно седум часа професионално подготвени Lex Partners Видео клипови. Овие видеа ќе ви откријат се што е поврзано со работа на Photoshop и CorelDraw!

Видеата покажуваат многу јасно како една активности треба да се направи и она што следи непосредно по секоја акција. Откако вашата сметка е активна, можете да започнете со вашата обука со првата видео лекција и може да изберете кога да се поминете на следната лекција. На денот на активирање на вашиот профил на сите видео лекции ќе биде активирани.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ