84% попуст на online курс за јапонски јазик + сертификат + гратис IQ Test од "Online Lex Partners" во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 990 ден. (16 eur)

РАСПРОДАДЕНО

84% попуст на online курс за јапонски јазик + сертификат + гратис IQ Test од "Online Lex Partners" во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 990 ден. (16 eur)

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,000 ден.

Попуст

84%

Заштеда

5,010 ден.

 • Обелија блок 110 Софија, Bulgaria (България), 1387

 • clients@onlexpa.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Оnline курс за јапонски јазик 
 • Сертификат издаден од Lex Partners Ltd.
 • Гратис IQ Test

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2017 до 12.06.2017
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Одберете оnline курс за јапонски јазик
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Јапонскиот јазик е еден од најзборуваниот јазик во светот и е прилично интересен. Јапонскиот е мајчин јазик на речиси една шестина од светската популација, односно на повеќе од 1 билион луѓе. Земјите каде што е најпопуларен јазикот се Америка, Бразил, Австралија, Перу и Аргентина. Но во се поголем број на земји се зголемува интересот за изучување на јапонски, најмногу поради економски и трговски цели.

Овој курс нуди интересен и иновативен начин да започнете со изучување на јазикот. Ќе се здобиете со овоновно познавање кое ќе ви помогне во комуникацијата. По завршувањето на курсот, ќе можете да го преземете сертификатот од вашиот профил. За овој курс имате неограничен пристап до системот и материјалите за учење. Во првите денови од активацијата, првата лекција ќе биде отворена и секоја наредна недела во текот на вкупно 4 недели ќе се отвара нова лекција на вашиот профил.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ