Нови знаења! 90% попуст на online курс за јапонски јазик + сертификат + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. (100 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

Цена

620 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

90%

Заштеда

5580 ден.

Купени: 1

 • Обелија блок 110

  Одведи ме таму

  clients@onlexpa.com

Добивате

 • Оnline курс за јапонски јазик 
 • Сертификат 
 • Гратис IQ Test

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2019 до 03.06.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Одберете оnline курс за јапонски јазик
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Јапонскиот јазик е еден од најзборуваниот јазик во светот и е прилично интересен. Јапонскиот е мајчин јазик на речиси една шестина од светската популација, односно на повеќе од 1 билион луѓе. Земјите каде што е најпопуларен јазикот се Америка, Бразил, Австралија, Перу и Аргентина. Но во се поголем број на земји се зголемува интересот за изучување на јапонски, најмногу поради економски и трговски цели.

Овој курс нуди интересен и иновативен начин да започнете со изучување на јазикот. Ќе се здобиете со овоновно познавање кое ќе ви помогне во комуникацијата. По завршувањето на курсот, ќе можете да го преземете сертификатот од вашиот профил. За овој курс имате неограничен пристап до системот и материјалите за учење. Во првите денови од активацијата, првата лекција ќе биде отворена и секоја наредна недела во текот на вкупно 4 недели ќе се отвара нова лекција на вашиот профил.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.